Kanāda ar 10:0 ”iznīcina” Vāciju

Šā gada pasaules hokeja čempionāta lielāko uzvaru izcīnījusi Kanādas valstsvienība, kas ar 10:0 sagrāva Vācijas izlasi. Jau pēc pirmajiem diviem periodiem rezultāts bija 9:0 Kanādas labā.

Kanādieši jau pirmajā periodā guva četrus vārtus, esot precīziem Sidnijam Krosbijam, Teiloram Halam, Klodam Žirū un Koudijam Īkinam. Otrā perioda pirmajās piecās minūtēs kanādieši guva vēl divus vārtus – precīzus raidījumus izdarot Halam un Āronam Ekbledam. Pēc sestajiem zaudētajiem vārtiem Vācijas izlasē tika nomainīts vārtsargs, spēlē iesaistījās Denijs aus den Birkens.

Tiesa, arī pēc Vācijas izlases vārtsarga maiņas kanādieši turpināja būt rezultatīvi. Vēl pa vieniem vārtiem otrajā trešdaļā guva Žirū, Tailers Eniss un Hals, kuram šie bija jau trešie vārti mačā. Pēdējo periodu kanādieši iesāka ar Meta Dušeina skaisti izpildīto soda metienu, kurš panāca jau 10:0.