Cīņā par otro vietu B grupā Somija “bullīšos” uzvar Krieviju

B apakšgrupas noslēdzošajā mačā Somija arī pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 pārspēja Krieviju, ko trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. Ar šo panākumu Somija grupā nodrošināja otro vietu, tikmēr krievi palika trešajā pozīcijā.

Lai gan 19. minūtē rezultātu atklāja krievs Sergejs Mozjakins, nepilnas piecas minūtes pēc otrās trešdaļas sākuma Somijas hokejists Aleksandrs Barkovs panāca izlīdzinājumu. 55. minūtē atkal vadībā izvirzījās Krievija, kuras sastāvā izcēlās Artēmijs Panarins, taču Somijai izdevās izglābties no zaudējuma, kad 2:2 panāca Jonass Donskojs.

Arī šajā duelī pamatlaiks un pagarinājums noslēdzās neizšķirti, bet pēcspēles metienu sērijā Somijai uzvaru nodrošināja tas pats Donskojs.