Čehija ar 4:0 pārliecinoši apspēlē Austriju

Čehijas hokeja valstsvienība piektdien savās mājās notiekošā pasaules čempionāta mačā ar 4:0 apspēlēja Austriju, iekarojot A apakšgrupas kopvērtējuma trešo vietu.

Spēles pirmo pusi abas komandas aizvadīja bez vārtu guvumiem, taču 32.minūtē rezultātu atklāja čehu aizsargs Ondržejs Ņemecs. Ar šo vārtu guvumu Čehijas valstsvienībai ar Austrijas vārtu iekarošanu turpinājumā sekmējās krietni labāk, jo līdz otrās trešdaļas beigām mājinieki guva vēl divus vārtus, izceļoties Martinam Zatovičam un Vladimiram Sobotkam.

Austrijas komanda tā arī nespēja rast pretargumentu čehu spēlei, turklāt trešā perioda septītajā sekundē Jakubs Vorāčeks panāca jau 4:0, uzstādot cīņas galarezultātu.

Austrijas hokejisti šajā mačā pa Čehijas izlases vārtiem veica tikai 12 metienus, kas Ondržejam Pavelecam ļāva aizvadīt “sauso” spēli.

A apakšgrupas kopvērtējumā līdere ar četrās spēlēs maksimāli iekrātajiem 12 punktiem ir Kanāda, bet no tās par punktu atpaliek Zviedrija, kas gan aizvadījusi piecus mačus. Tikmēr desmit punkti tagad ir Čehijas rēķinā, bet par diviem mazāk – Šveices. Savukārt ar trim punktiem Vācija un Francija atrodas piektajā un sestajā pozīcijā, kamēr Austrija un Latvija iekrājušas pa diviem punktiem.