Čehi pret Franciju nodrošina otro uzvaru turnīrā

Pie otrās uzvaras Čehijā notiekošajā pasaules hokeja čempionātā tikusi mājiniece, kas A apakšgrupas mačā ar 5:1 pārspēja Francijas hokejistus.

Lai gan pirmais periods aizritēja ar izteiktu Čehijas valstsvienības pārsvaru, čehiem izdarot 14 metienus, bet Francijai atbildot vien ar trim raidījumiem, mača rezultāts pirmajā trešdaļā atklāts netika. Tomēr jau otrā perioda otrajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja aizsargs Ondržejs Ņemecs, bet pēc nepilnām sešām minūtēm pārsvaru dubultoja uzbrucējs Vladimirs Sobotka.

Neraugoties uz čehu uzņemto ātrumu, pēc divām minūtēm Francijas hokejisti vienus vārtus atguva, kad precīzs bija Kevins Ekēfjēls. Tomēr trešās trešdaļas piektajā minūtē leģendārais čehu uzbrucējs Jaromirs Jāgrs panāca 3:1, bet vēl pēc četrām minūtēm otros vārtus šajā cīņā guva Ņemecs. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas piecas minūtes, piektos vārtus mājinieku labā guva Romāns Červenka.