Baltkrievija trešajā periodā gūst četrus bezatbildes vārtus un svin pirmo uzvaru

Baltkrievijas hokeja izlase Krievijā notiekošā pasaules čempionāta mačā trešdien trešajā trešdaļā atspēlēja divu vārtu deficītu un uzveica Slovākiju. Sanktpēterburgā notiekošā B apakšgrupas turnīra spēlē baltkrievi uzvarēja ar rezultātu 4:2 (0:0, 0:2, 4:0).

Pirmajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet otrā perioda sākumā slovākiem bija iespēja vairāk nekā minūti spēlēt piecatā pret trijiem baltkrieviem. Otrās trešdaļas 47.sekundē lielo vairākumu realizēja slovāku aizsargs Andrejs Sekera, bet trīsarpus minūtes pirms perioda beigām Tomāšs Jurčo panāca 2:0.

Tiesa, trešajā periodā baltkrieviem izdevās atspēlēties un izcīnīt uzvaru. Vispirms trešajā minūtē precīzs bija Kirils Gotovecs, bet pēc sešām minūtēm Artūrs Gavruss panāca neizšķirtu. Ar to gan slovāku likstas nebeidzās, jo pamatlaika pēdējās sešās minūtēs Baltkrievijas labā vārtus guva arī Andrejs Stepanovs un naturalizētais kanādietis Šarls Linglē.

Pusotru minūti pirms finālsvilpes slovāki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču atspēlēties nespēja, tādējādi uzvaru ar 4:2 svinēja Baltkrievija.

B apakšgrupā ar deviņiem punktiem trīs spēlēs līderes ir Kanāda un Somija, bet pie sešiem punktiem tikusi Slovākija, kas aizvadījusi četras cīņas. Ceturtajā vietā ar pieciem punktiem ir Francija, kamēr piektā ar četriem punktiem ir Vācija. Pa trim punktiem ir ASV un Baltkrievijai, bet Ungārija pirmajās trīs spēlēs pie punktiem nav tikusi.