Baltkrievija gūst piecus vārtus un pārsteidz ASV

Pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas cīņā nelielu pārsteigumu sagādāja Baltkrievijas valstsvienība, kas ar 5:2 pārspēja ASV hokejistus.

Otro periodu aktīvāk iesāka baltkrievi, kuri piecu minūšu laikā guva trīs vārtus, precīziem esot Artūram Gavrusam, Artjomam Volkovam un Aleksandram Kitarovam.

Pēc jau nedaudz vairāk kā minūtes ASV hokejisti atguvās un rezultāta starpību samazināja līdz diviem vārtiem, kad ripu baltkrievu vārtos raidīja Broks Nelsons. Trešo spēles periodu Baltkrievijas izlase iesāka vairākumā, bet pēc pusminūtes ieguva iespēju spēlēt piecatā pret trim amerikāņu hokejistiem. To izmantoja Aleksejs Kaļužņijs, kurš panāca 4:1.

Trešās trešdaļas sestajā minūtē amerikāņi atkal vienus vārtus atguva, kad precīzi meta Torijs Krugs, bet pēc trim minūtēm trīs vārtu pārsvaru atjaunoja Kaļužņijs. Atlikušajā spēles daļā mača rezultātu mainīt neizdevās un uzvaru ar 5:2 izcīnīja Baltkrievija.