Baltkrievi izcīna ceturto uzvaru turnīrā

Pie vietas pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā tikusi Baltkrievijas valstsvienība, kas savā B apakšgrupas noslēdzošajā mačā ar 3:2 pārspēja Norvēģiju. Baltkrieviem tas bija ceturtais panākums turnīrā.

Rezultāta tablo pēc 30 minūtēm vēstīja jau 3:0 par labu Baltkrievijai, kad pa vārtiem guva Aleksejs Kaļužnijs, Dmitrijs Korobovs un Andrejs Kosticins. Norvēģi atjaunoja intrigu šajā cīņā, kad 33.minūtē pirmos vārtus guva Patriks Turesens, bet noslēdzošās trešdaļas sākumā izcēlās Matiass Norstebo. Norvēģija tā arī pilnībā nesalauza šīs cīņas gaitu un piedzīvoja zaudējumu.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!