ASV iemet sešas ripas Baltkrievijas vārtos

ASV hokejisti Krievijā notiekošā pasaules čempionāta spēlē sestdien pieveica Baltkrievijas izlasi. Sanktpēterburgā notiekošā B apakšgrupas turnīra spēlē ASV uzvarēja ar 6:3 (2:0, 3:2, 1:1), revanšējoties par pērn piedzīvoto zaudējumu, kad amerikāņi piekāpās ar 2:5.

Ar diviem gūtiem vārtiem uzvarētāju labā izcēlās 18 gadus vecais Ostons Metjūzs, kurš tiek uzskatīts par Nacionālās hokeja līgas (NHL) jauno spēlētāju drafta pirmo numuru. Mača rezultātu pirmā perioda vidū atklāja amerikāņu uzbrucējs Mailss Vuds, bet pēc nepilnām četrām minūtēm Ziemeļamerikas komandas pārsvaru dubultoja Kriss Vaidemens. Trešā perioda sākumā Dilans Larkins panāca 3:0 ASV labā, bet nedaudz vēlāk Baltkrievijas naturalizētais kanādietis Džefs Plets vienus vārtus atguva.

Tomēr pēc nepilnas minūtes amerikāņi atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, kad precīzs bija Metjūzs. Turpinājumā, pateicoties Andrejam Stasam un Dmitrijam Korobovam, baltkrievi divus vārtus atguva, taču piecas minūtes pirms finālsvilpes Metjūzs panāca 6:3, pieliekot punktu ASV valstsvienības uzvarai.