ASV hokejisti apspēlē Slovēniju un izcīna piekto uzvaru

Pasaules hokeja čempionāta B grupas mačā ASV izlase svētdien ar 3:1 pieveica Slovēnijas hokejistus, kuriem augstākā divīzija būs jāatstāj.

Pirmajā periodā divu vārtu pārsvaru amerikāņiem panāca Nelsons Broks, bet nākamajā trešdaļā Slovēnijas valstsvienība vienus vārtus atguva, kad precīzs bija Alešs Mušičs. Savukārt jau trešā perioda sākumā Džeiks Eihels atjaunoja amerikāņiem divu vārtu pārsvaru.

Lai gan pēdējās pamatlaika minūtēs slovēņi divas reizes nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr cīņas rezultātu tas nemainīja un uzvaru ar 3:1 izcīnīja ASV valstsvienība.

B apakšgrupas kopvērtējumā līdere ar 15 punktiem sešās spēlēs ir ASV, bet Krievijai un Somijai ir pa 12 punktiem. Desmit punkti ir Baltkrievijai, kamēr septiņus iekrājusi Slovākija. Sesto vietu apakšgrupā ar sešiem punktiem sešos mačos ieņem Norvēģija, bet četri punkti ir Dānijai. Savukārt Slovēnija sešās cīņās pie punktiem vēl nav tikusi. Līdz ar to slovēņiem augstākā divīzija būs jāatstāj, jo septītās vietas īpašniece Dānija ir četru punktu attālumā.