Ovečkinam fantastiski vārti, Capitals neveiksme pret Rangers

NHL Stenlija kausa izslēgšanas spēļu Austrumu konferences otrajā kārtā Ņujorkas Rangers un Vašingtonas Capitals komandu duelī, Rangers savā laukumā ar 3:2 pārspēja Capitals, tādējādi sērijā šobrīd neizšķirts 1-1. Nākamās divas spēles Vašingtonā. Capitals no zaudējuma neglāba krievu uzbrucēja Aleksandra Ovečkina fantastiskais vārtu guvums.

Pirmajā spēlē šo komandu duelī, īstā trillerī, sekundi pirms spēles beigām izrāva Capitals. Šajā spēlē jau 38. sekundē vadībā izvirzījās Rangers hokejisti. Izcīnījusi uzvaru Nacionālās hokeja līgas Austrumu konferences pusfināla pirmajā spēlē, Vašingtonas Capitals nonāca iedzinējos jau otrā mača 38. sekundē Rangers spēlētāji, ar lielisku tālu piespēli un pārgāja no aizsardzības uzbrukumā, un Kriss Kreiders ar precīzu metienu pārspēja Brendanu Holtbiju.

Pirmā perioda izskaņā mājinieki vairākumā panāca 2:0, no zilās līnijas ar precīzu raidījumu atzīmējās Dens Boils, Vašingtonas Capitals vienība neskatoties uz diviem zaudētiem vārtiem turpināja cīņu. Otrajā periodā 1:2 panāca Jevgeņijs Kuzņecos, kurš pēc atkārtota raidījuma raidīja ripu Hendrika Lundkvista sargātajos vārtos.

Pēdējā periodā mājiniekiem atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Deriks Brasārds metienu nespēja atvairīt Holtbijs, kuram ripa negribīgi izlidoja caur kājsargiem. Četras minutes vēlāk Capitals kapteinis un komandas līderis Aleksandrs Ovečkins guva fantastiskus vārtus, viņš izlauzās starp diviem aizsargiem un kritienā ripu raidīja kreisajā augšējā stūrī, neatstājot nekādu izredzu Rangers vārtu vīram Lundkvistam. Tomēr Capitals komanda vairāk vārtus nespēja gūt un nācās samierinaties ar neveiksmi – 2:3. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts neizšķirts 1-1.