NHL algu griesti nākamsezon palielināsies līdz 71 miljonam dolāru

0 komentāri
NHL algu griesti nākamsezon palielināsies līdz 71 miljonam dolāru
Foto: AFP/Scanpix

Tev noteikti jāizlasa

Nacionālās hokeja līgas komandu algu griesti nākamsezon palielināsies līdz 71,4 miljoniem dolāru (63,9 miljoniem eiro). Līdz ar to algu griestu palielinājušies par vairāk nekā diviem miljoniem dolāru, jo iepriekšējā sezonā klubu maksimālais algu budžets spēlētājiem varēja būt 69 miljoni dolāru (61,5 miljoni eiro).

NHL algu griesti kāpumu piedzīvo jau ceturto sezonu pēc kārtas. Pieaugusi arī minimālā summa, ko klubi algās drīkst izmaksāt saviem hokejistiem, un tā ir 52,8 miljoni dolāru (47 miljoni eiro).

Tikmēr klubu ģenerālmenedžeri nākuši klajā ar ideju, ka regulārā čempionāta spēļu pagarinājumos jāsamazina hokejistu skaits uz laukuma.

Ierosinājums paredz, ka vienībām jāspēlē trīs pret trīs, neskaitot vārtsargus. Jau iepriekš līga izskatīja iespējas, kā samazināt pēcspēles metienu sēriju skaitu, bet drīzumā par jauno pagarinājuma versiju notiks balsošana. Papildlaiks, kurā tiek spēlēts trīs pret trīs, ieviesusi jau Amerikas Hokeja līga. Šobrīd NHL pagarinājums tiek aizvadīts četri pret četri.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas