Mogo hokejisti vēlreiz izvirzās vadībā Latvijas čempionāta finālsērijā

Regulārā čempionāta uzvarētāji Mogo sestdien izvirzījās vadībā Latvijas hokeja čempionāta finālsērijā pret Ogres Kubads komandu, nonākot vairs tikai viena panākuma attālumā no titula iegūšanas. Mogo savā laukumā Tukumā pieveica sāncenšus ar 3:2, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-2.

Spēles laikā Mogo vienība izvirzījās vadībā ar 2:0, kad pa vārtiem guva Miks Lipsbergs un Jānis Brakšs. Tiesa, 38.minūtē Kurbads pēc pieredzējušā Aleksandra Macijevska metiena vienus vārtus atguva, bet 46.minūtē viņš bija precīzs vēlreiz, jau panākot izlīdzinājumu.

Izvirzīties vadībā Kurbads vienībai tā arī neizdevās, jo 57.minūtē vairākumu realizēja Aldis Āboliņš, tādejādi gūdams uzvaras vārtus. Šīs sērijas nākamais mačs pirmdien notiks Ogrē.