Merzļikinam un Punnenovam teicams sniegums Šveices čempionātā

Latviešu hokeja vārtsargi Elvis Merzļikins un Ivars Punnenovs sestdien palīdzēja savām komandām izcīnīt uzvaru Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) regulārā čempionātā.

Merzļikina pārstāvētā Lugano viesos ar 3:2 uzveica Biel, kas NLA čempionāta turnīra tabulā ir pēdējā. Latvijas vārtsargs atvairīja 42 no 44 pretinieku metieniem. Merzļikins līdz spēles 44.minūtei bija sausā. Otros vārtus latviešu vārtsargs ielaida pusotru minūti pirms mača pamatlaika beigām, kad Lugano spēlēja skaitliskajā mazākumā. Latvijas hokejists šosezon NLA čempionātā 33 spēlēs vidēji mačā ielaidis 2,5 vārtus, atvairījis 93,03% metienu, šajā rādītājā būdams labākais vārtsargs līgā.

Citā mačā Ivara Punnenova pārstāvētā Langnau SCL Tigers izbraukumā ar 3:1 pārspēja NLA čempionāta vicelīderi Davos. Latvijas vārtsargs atvairīja 24 no 25 pretinieku metieniem. Punnenovs vienīgos vārtus šajā mačā ielaida pirmā perioda vidū. Punnenovs šosezon NLA čempionātā piedalījies 12 mačos, vidēji spēlē ielaidis 3,29 ripas un atvairījis 89,33% metienu.