Mārim Jasam atceļ piespriesto noraidījumu

Rīgas Dinamo spēlētājam Mārim Jasam atcelts 5+20 minūšu noraidījums, ko viņš nedēļas nogalē saņēma Hantimansijskā notikušajā spēlē.  Aizvadītajā mačā rīdzinieki ar 1:2 piekāpās vietējai Yugra komandai, bet Jass pirmajā trešdaļā pēc spēka paņēmiena pret mājinieku uzbrucēju Andreju Ankudinovu tika noraidīts uz 5+20 minūtēm.

Tomēr pēc epizodes noskatīšanās KHL Disciplinārā komiteja pirmdien sodu Jasam anulējusi, kas nozīmē, ka viņš pirmdien varēs doties laukumā mačā, kurā Rīgas Dinamo viesosies pie Jekaterinburgas Avtomobilist. Duelis sāksies plkst.16.00 pēc Latvijas laika.

Izbraukuma pirmajā spēlē rīdzinieki cieta bezierunu zaudējumu ar 1:5 pret Kazahstānas klubu Astanas Barys, bet ceturtdien ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Omskas Avangard, kamēr sestdien Dinamo ar 1:2 piekāpās Yugra. Aizsargs Jass līgumu ar Rīgas Dinamo noslēdza oktobra vidū, tomēr šajā laikā viņš laukumā ticis izmantots kā uzbrucējs. Piecos mačos Jass pie rezultativitātes punktiem vēl nav ticis.