Lundkvists lielisks Rangers vārtos, komanda panāk izlīdzinājumu sērijā

Pateicoties lieliskajai zviedru vārtsarga Henrika Lundkvista spēlei, neizšķirtu NHL Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences fināla sērijā panākusi Ņujorkas Rangers vienība, kas ar izbraukumā ar 5:1 pieveica Tampabejas Lightning komandu. Lundkvists atvairīja 38 no 39 pretinieku izdarītajiem metieniem. Sērijā rezultāts kļuvis 2-2.

Mača rezultātu 18. minūtē atklāja Rangers uzbrucējs Riks Nešs, kurš realizēja izgājienu viens pret viens ar Lightning vārtu vīru Benu Bišopu. Pēc pirmā perioda 1:0 Rangers labā.

Otrā perioda vidū pēc Stīvena Stemkosa precīzā raidījuma mājinieki panāca neizšķirtu, tomēr otrā perioda noslēgumā divus ātrus vārtus guva Rangers hokejisti. 2:1 no vārtu priekšas panāca Kriss Kraiders, bet divu ripu pārsvaru Rangers komanda ieguva pēc tam, kad ripa neveiksmīgi no Viktora Hedmana kājas ielidoja Bišopa sargātajos vārtos. Pēc otrā perioda 3:1, viesi vadībā.

Ceturtos vārtus viesu komandai guva vairākumā guva Marētns Senluī, zīmīgi, ka praktiski visu savu karjeru Senluī aizvadīja Lightning komandā. Punktu spēlei un uzstādot galarezultātu 5:1 pielika Nešs, kurš guva savus otros vārtus spēlē.

Par spēles galveno zvaigzni kļuva Rangers zviedru vārtsargs Henriks Lundkvists atvairīja 38 no 39 pretinieku metieniem, turklāt 18 metienus zviedrs atvairīja otrajā periodā, bet Riks Nešs uzvarētāju labā guva divus vārtus.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.