Lightning un Red Wings duelī būs nepieciešama 7. spēle, Capitals tiek tālāk

NHL Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā Tampabejas Lightning izbraukumā ar 5:2 pārspēja Detriotas Red Wings komandu, tādējādi sērijā rezultāts 3:3. Citā spēlē, pateicoties krievu uzbrucēja Jevgēņija Kuzņecova vārtu guvumam, Vašingtonas Capitals sasniedza Stenlija kausa izcīņas otro kārtu.

Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā – septītajā – mačā Capitals savā laukumā ar 2:1 pieveica Ņujorkas Islanders komandu, sērijā triumfējot ar rezultātu 4-3.

Kuzņecovs uzvaras vārtus guva septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām. Savukārt fantastiska mačā bija Capitals aizsardzība, jo tā pa sava vārtsarga Breidena Holtbija cietoksni ļāva izdarīt vien 11 metienus.

Islanders komanda Stenlija kausa pirmo kārtu nav spējusi pārvarēt jau 22 gadus, bet Capitals konferences pusfinālā spēkosies ar otru Ņujorkas vienību Rangers.

Tikmēr vēl vienā Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā pirmdien Tampabejas Lightning ar rezultātu 5:2 izbraukumā pieveica Detroitas Red Wings, sērijā rezultātam kļūstot neizšķirtam 3-3.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Tailers Džonsons, kurš turklāt abas reizes izcēlās spēles pirmajā pusē, kad Lightning izvirzījās vadībā ar 3-0, bet trīs rezultatīvas piespēles šajos pirmajos vārtu guvumos izpildīja krievs Ņikita Kučerovs.

Sērijas izšķirošā – septītā – spēle notiks trešdien, bet šā dueļa uzvarētāji nākamajā kārtā tiksies ar Monreālas Canadiens.

Tāpat zināmi abi Rietumu konferences pusfināla dueļi – Minesotas Wild sacentīsies ar Čikāgas Blackhawks, turklāt abas vienības Stenlija kausā savā starpā tiksies jau trešo gadu pēc kārtas, bet Kalgari Flames komanda, kas pieveica Ronalda Ķēniņa pārstāvēto Vankūveras Canucks vienību un Stenlija kausa otro kārtu sasniegusi pirmoreiz kopš 2004. gada, spēkosies ar Anaheimas Ducks.