Lightning izlīdzina rezultātu NHL finālā, cerības spēlēt arī Gudļevskim

Nacionālās Hokeja līgas Stenlija kausa finālā Tampabejas Lightning ar 4:3 uzvarēja Čikāgas Blackhawks, izlīdzinot rezultātu finālsērijā 1:1. Uzvaras vārtus trešā perioda vidū guva Džeisons Gerisons.

Lightning pamatvārtsargs Bens Bišops savainojuma dēļ trešajā periodā atstāja vārtus un viņa vietu ieņēma Andrejs Vasiļevskis. Bišops vēl uz brīdi atgriezās vārtos, tomēr nespēja turpināt spēli. Lightning galvenais treneris Džons Kūpers pēc mača nekomentēja Bišopa savainojumu. Ja Tampabejas pamatvārtsarga savainojums izrādīsies nopietns, tas palielina izredzes Stenlija kausa finālā uz ledus parādīties arī Kristeram Gudļevskim, kurš ir Lightning trešais vārtsargs.

Tampabejas Lightning labā vārtus guva Sedriks Pakets, Ņikita Kučerovs, Tailers Džonsons un Džeisons Gerisons, bet Čikāgas Blackhawks rindās izcēlās Endrjū Šovs, Teuvo Teravainens un Brents Sībruks. Sērijas trešais mačs notiks pirmdien Čikāgā.