Viktorijas sportrets: piektais mačs, piektā cerība

Viktorija Kamaza

Autors: Viktorija Kamaza

Sporta redaktore ar sasodīti pozitīvu attieksmi!

Piektais hokeja mačs un piektā cerība! Turēju īkšķus sākot ar translācijas sākumu un beidzot ar bullīšiem!

Vēl aizvakar dāņi tika iznīcināti pateicoties Krievijas izlasei ar ārkārtīgi nepieklājīgu divciparu rezultātu. Neesmu pārliecināta, ka skandināvu komanda tik viegli sagremoja šo sakāvi. Domāju, ka dāņu plāns bija uzvarēt šo maču, lai ātrāk aizmirstu par iepriekšējo neveiksmi! Runājot par Latvijas izlasi.. biju pārliecināta, ka pēc dramatiskās spēles ar Šveici, uzvara vairs nav aiz kalniem, vismaz vienu taču vajag, tonusiņam!

Rakstīšu īsi! Pirmais periods un pirmā intriga ar video atkārtojumu. Dāņi vadībā ar rezultātu 0:1! Un atkal mīņāšanās pa laukumu, un negaidīti Burkats iemet vārtos ripu! Urrā! Neizšķirts!!!

Otrais periods , otrie vārti. Cik simboliski! Mana sirds gavilēja ieraugot Daugaviņa smaidu! Es pat jums sagatavoju ekrāna šāviņu ar bildi! Patīkami skatīties uz savas izlases spēlētāju pozitīvajām emocijām! Eh, ja vien mēs biežāk varētu piedzīvot šādus momentus!

Ilgi nenācās gaidīt, kad niknie dāņi atdeva parādiņu izlīdzinot rezultātu – 2:2! Un šoreiz raksturu nolēma parādīt Aleksejs Širokovs, agresīvi nospēlējot pret Dānijas izlases spēlētāju. Ar to viņam spēle arī beidzās. Džeki, es saprotu, ka gribas izlādēties, bet varbūt šo enerģiju taupīsim priekš skaistām epizodēm?!

Trešais periods. Vai nu tagad vai nekad! Aizspēlējāmies līdz papildlaikam! Mēs jau esam pieraduši! Ilgi nenācās gaidīt arī līdz bullīšiem! Un atkal sāpīgs zaudējums! Teorētiski iespējas pacīnīties par ceturtdaļ finālu mums ir, bet tas jau tikai teorētiski. Kā teica Armands Puče: ” Joprojām, viss ir atkarīgs no mums!”

Daanija_MG_2570

Taču mums nekas cits neatliek kā turēt īkšķus par šī vakara spēli, kurā cīnīsimies ar Kazahstānas izlasi! Nu, kaut kad mēs taču uzvarēsim!