VIDEO: Šīs Latvijai tik nelaimīgās pēdējās minūtes – trīs zaudēti vārti un vismaz trīs punkti

0 komentāri

Latvijas hokeja izlasei pasaules čempionātā pavisam maz pietrūka, lai punkti mūsu komandas bagāžā būtu ievērojami vairāk. Pēdējās minūtēs ielaistie vārti pret Zviedriju, Čehiju un Šveici neļāva izcīnīt vismaz trīs punktus!

Latvijas izlase bez ierunām Maskavā piekāpās vienīgi Krievijas hokejistiem. Pārējās trijās spēlēs Latvija trīs reizes spēļu galotnēs neprata izmest ripu no savas zonas, kas neļāva iegūt vismaz trīs punktus – trīs pret Čehiju (par 2 vairāk, kā ieguvām) un vismaz vienu pret Šveici. Cerams, ka atlikušajās trijās spēlēs veiksme vairāk smaidīs Latvijas hokejistiem un līdzjutējiem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas