TIEŠRAIDE: PČ hokejā 2016. LATVIJA – KAZAHSTĀNA 2:1, spēle noslēgusies

11 komentāri

Pasaules hokeja čempionātā Latvija sesto spēli aizvada ar Kazahstānas izlasi. Mačs VTB ledus pilī sāksies plkst. 20:15. Spēli tiešraidē pārraidīs kanāli TV3, 3+ un Re:TV, kā arī portāls Skaties.lv.

Abas izlases šobrīd cīnās par vietas saglabāšanu Elites divīzijā. Pēc piecām spēlēm Latvija un Kazahstāna ar attiecīgi 3 un 2 punktiem A grupas tabulā ieņem 7. un 8.vietu. Latvija grupas pēdējā spēlē otrdien tiksies ar Norvēģiju, Kazahstāna pirmdien ar Dāniju. Turklāt zaudējot Latvijas izlasei, Kazahstānai vietas saglabāšanai Elitē ar uzvaru pār Dāniju var arī nepietikt. Savukārt Latvijas izlase uzvaras gadījumā vēl var pacīnīties arī par ceturtdaļfinālu!