POZITĪVS VIDEO: Merzļikins un Kulda vērtē savas rakstura iezīmes

0 komentāri

Pasaules čempionāta hokeja ietvaros tiek filmēti video rullīši ar spēlētājiem, kuri dzīvo vienā nummuriņā. Abiem tiek uzdoti jautājumi, uz kuriem hokejistiem ir jānorāda sevi vai komandas biedrs. Šoreiz uz jautājumiem kameras priekšā atbildēja Latvijas izlases hokejisti- Elvis Merzļikins un Edgars Kulda.

Šajā video Latvijas hokeja izlases spēlētāji Elvis Merzļikins un Edgars Kulda atbildēja uz dažādiem jautājumiem. Kurš ir sliktākais dziedātājs, kurš skaļāk krāc, kurš ilgāk mostas, kuram ”smaržīgākas” zeķes, kurš ir visnekārtīgākais istabiņā, kuram ir sliktākā mūzikas gaume un kurš vairāk motivē komandu. Kā viņiem veicās, noskaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas