Latvijas izlasei savā laukumā neveiksme pret Baltkrievijas valstsvienību

Latvijas hokeja izlase ceturtdien pārbaudes spēlē, kas notika Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) turnīra ietvaros, ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:2, 1:0) savā laukumā piekāpās Baltkrievijai. Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā iemeta Andris Džeriņš, bet piektdien abas izlases Arēnā Rīga sacentīsies atkārtoti.

Spēles ievadā nedaudz pārliecinošāk uzbruka Baltkrievija un trešdaļas otrajā pusē arī atklāja rezultātu – Aleksejs Kaļužņijs ieguva ripu aizvārtē un piespēlēja to vārtu priekšā vienam esošajam Arturam Gavrusam, kurš pārspēja Edgaru Masaļski.

Otrajā trešdaļā turpinājās līdzīgs hokejs, bet Baltkrievija tās otrajā pusē pamanījās gūt vēl divus vārtus, kad izcēlās Sergejs Kosticins, kurš realizēja vēl vienu Kosticina piespēli, un Kristians Henkels. Tāpat trešdaļas otrajā pusē Ralfs Freibergs izvicināja dūres ar Andreju Kosticinu, tomēr tas nespēja vērst cīņu mājiniekiem pa labu.

Pirmos vārtus Latvija beidzot iemeta pašā trešās trešdaļas sākumā, kad Džeriņš bija precīzs pēc atkārtota metiena. Turpmākajās minūtēs Latvija izpildīja vēl vairākus ļoti bīstamus momentus, tomēr vēl vairāk pietuvoties pretiniekiem neizdevās un piedzīvoja zaudējumu. Arī abu komandu otrā spēle piektdien sāksies plkst.19.30.