Latvijas izlase savos vārtos ielaiž sešas ripas

1 komentārs

Čehijā notiekošajā Pasaules čempionātā hokejā pirmajā spēlē Latvijas izlase ar 1:6 atzina hokeja dzimtenes Kanādas pārākumu. Trešajā periodā vienīgos vārtus Latvijas izlasei guva uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

Spēles rezultātu ar spēcīgu metienu atklāja Kanādas izlases uzbrucējs Nātans Makkinons. Tomēr pēc divarpus minūtēm kanādieši rezultātu dubultoja, kad pirmais pie atlēkušās ripas atradās Džeisons Speca.

Pēc minūtes Mets Dušeins raidīja ripu augšējā vārtu stūrī un panāca jau trīs vārtu pārsvaru. Jau otrajā trešdaļas minūtē četru vārtu pārsvaru panāca Canucks vienības aizsargs Dens Hemhuss, bet pēc 44 sekundēm savus otros vārtus guva Speca, kurš veiksmīgi nospēlēja Latvijas izlases vārtu priekšā. Pēc piekto vārtu zaudējuma Latvijas komandas vārtos Muštukovu nomainīja pieredzējušais Edgars Masaļskis.

Trešajā periodā cīņā par ripu ar Dārziņu, Kanādas izlases spēlētāji to netīši piespēlēja Latvijas izlases kapteinim Kasparam Daugaviņam, kurš guva pirmos vārtus savas komandas labā. 23 sekundes līdz pamatlaika beigām Sidnijs Krosbijs eleganti realizēja soda metienu. 6:1 Kanāda izcīna uzvaru.

1 komentārs

TOP komentāri

• krams
    0

krams

ne jau komanda zaudēja un salaida tās ripas vārtos , bet gan tas krievs treneris , kurš pret tik spēcīgu komandu ielika cilvēku galīgi bez reakcijas - nu tiešām kauns un negods . Rodas jautājums kā labā šis treneris strādā ? Es saprotu ka mums nebija izredžu uzvarēt , bet tāpēc jau vārtos nebija jāliek māceklis , viņu mācīties profesionalitātes iegūšanai bija vēl citas komandas - vājākas . Šī ir tikai trenera vaina.

02.05.2015 11:06