Kapteinis Daugaviņš: Varam pierādīt, ka varam vinnēt Kanādu

0 komentāri

  Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš pirms spēles ar Kanādu saka, ka kapteiņa uzšuve laukumā nekādas priekšrocības nedod. Ar savu spēli, cīņassparu un darbu jārāda piemērs pārējiem.

” Mēs vienmēr spēlējam ar lielu atdevi, parādīt, ka varam tikt galā ar visām problēmām, kas ir Latvijas hokejā, varam spēlēt un nest Latvijas vārdu pasaulē. Mēs nevaram sevi uzskatīt par līdzvērtīgiem pretiniekiem ar Kanādu, kuriem ir NHL zvaigznes, bet mēs varam pierādīt, ka varam vinnēt viņus,” saka Daugaviņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas