FOTO: LV hokeja izlases fotosesijas aizkulises

Viktorija Kamaza

Autors: Viktorija Kamaza

Sporta redaktore ar sasodīti pozitīvu attieksmi!

0 komentāri

Aizmirsīsim par vakardienu! Jā, mēs piedzīvojām sāpīgu zaudējumu, tomēr nekas vēl nav beidzies, priekšā vēl trīs spēles! Nevis nokārsim galvas, bet ar jauniem spēkiem dosimies laukumā, lai pierādītu, kāpēc esam atbraukuši uz pasaules čempionātu hokejā!

Intervijā, Kaspars Daugaviņš atzina: ”Pēc spēles ar Šveici noskaņojums Latvijas izlases ģērbtuvē nav bijis no labākajiem. Galvas lejā un klusums. Kā parasti pēc šādiem zaudējumiem. Kā pacelt tonusu un noskaņojumu? Vajadzēja emocionālu treniņu kā šodien, arī mazliet pamuļķoties savā starpā, lai būtu emocijas, lai izvēdinātu galvu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā nu, ceturtdienas rītā pirms treniņa, kurā piedalījās visi Latvijas hokejisti, izņemot Miķeli Rēdlihu, notika tradicionālā komandas kopbildes fotografēšana. Cerēsim, ka šodien spēlētāji, kā saka tautā, savāksies un rītdienas mačā parādīs īstu kapiņu! Taču, mūsu – latviešu fanu pienākums ir atbalstīt savu izlasi!

Kā dzied vienā skaņdarbā: ”Atbalsts spēcina, bet tauta saliedē, mēs esam viens vesels un garā stiprie nekad nezaudē!”

Lūk, galerija ar bildēm, kurās mūsu latvju vīri aizvadīja treniņu un gozējās fotokameru priekšā!

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas