Latvijas hokeja čempionātā šosezon izspēlēs Latvijas kausu un būs Visu zvaigžņu spēle

0 komentāri

Šodien notikušajā Latvijas Hokeja federācijas valdes sēdē nolemts, ka gaidāmajā Virslīgas sezonā būs Latvijas kausa izcīņā, kā arī Visu zvaigžņu spēle, kas veltīta čempionāta 80. jubilejai. Tāpat sēdē apstiprināti jaunatnes izlases treneri.

LHF valde tika iepazīstināta ar situāciju, gatavojoties Latvijas Virslīgas, 1. līgas un LBJMH jaunās sezonas čempionātiem. Virslīgā ir pieteikušās septiņas komandas: HK Mogo, HK Kurbads, HK Liepāja, HK Zemgale/LLU, HS Rīga/Prizma, HASC Jūrmala un HS Rīga. Arī 1. līgā startēs septiņas komandas: HK Tukums/Stiga, Valmieras HK/BSS, HK Liepāja juniors, HK Prizma/Pārdaugava, Venta2002, Daugavpils/LDz Cargo un Ogre. LHF valde tika informēta, ka HS Rīga ir atsaukusi savu dalību no 1. līgas sacensībām, labākos spēlētājus piesakot Virslīgas komandai. LBJMH kopumā ir pieteikušās 86 komandas: U18 – 5, U16 – 16, U14 – 10, U13 – 8, U12 – 14, U11 – 9, U10 – 10, U9 – 14. Visām sacensībām ir izstrādāti kalendāra projekti, kuri tuvākajā laikā tiks apstiprināti. 2015./2016. gada sezonā visās LBJMH vecuma grupās ir plānots aizvadīt 1047 spēles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sakarā ar Latvijas hokeja čempionāta jubilejas 80. sezonu un Latvijas hokeja 85 gadadienu (2016. gadā) ir plānots aizvadīt Latvijas Virslīgas hokeja čempionāta Visu zvaigžņu spēli un Latvijas kausa izcīņu, kurā startēs Virslīgas un 1. līgas komandas. Kausu izcīņas spēles tiks aizvadītas sezonas garumā no 28. septembra līdz 4. februārim. Latvijas kausa izcīņa tiks aizvadīta pēc izslēgšanas spēļu principa un sastāvēs no divām spēlēm. Finālā paredzēta viena spēle, kurā tiks noskaidrots Latvijas kausa uzvarētājs.

LHF ikmēneša valdes sēdē apstiprināja Leonīdu Beresņevu par Latvijas U20 hokeja izlases galveno treneri. Pirmās pārbaudes spēles Leonīdam Beresņevam kopā ar Latvijas U20 hokeja izlasi būs no 5. līdz 7. novembrim Baltkrievijā, kur paredzēts 4 valstu turnīrs. Latvijas izlases pretinieki būs Baltkrievijas, Dānijas un Austrijas vienaudži.

LHF valde nolēma, ka Latvijas U18 hokeja izlases galveno treneri turpinās strādāt Ēriks Miļuns. Pēdējās divas sezonās Miļuns veiksmīgi vadījis Latvijas jauniešu izlasi. Pirms diviem gadiem, izcīnot pirmo vietu 1. divīzijas A grupas čempionātā, pērn pārspēlēs ar Vācijas izlasi, saglabājot vietu elites divīzijā. Latvijas U18 hokeja izlasei pirmās pārbaudes pirms pasaules čempionāta būs šā gada novembrī, kad izbraukumā trīs reizes sacentīsies ar Norvēģijas vienaudžiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas