Penguins nonāk uzvaras attālumā no Austrumu konferences fināla

Pitsburgas Penguins komanda trešdien nonāca uzvaras attālumā no Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences fināla.

Konferences pusfināla sērijas ceturtajā spēlē Pitsburgas komanda savā laukumā ar 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pirmajā pagarinājumā uzveica regulārā čempionāta labāko vienību Vašingtonas Capitals, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-1.

Mača rezultāts tika atklāts pirmā perioda trešajā minūtē, kad ar precīzu metienu no asa leņķa izcēlās Capitals uzbrucējs Džejs Bīgls. Tiesa, trešdaļas vidū pēc ātra mājinieku pretuzbrukuma aizsargs Trevors Delijs panāca neizšķirtu. Otrajā periodā pēc nospēlētām trim minūtēm Penguins uzbrucējs Mets Kalens izgājienā pret pretinieku vārtsargu izvirzīja vadībā mājiniekus, bet četras minūtes līdz trešdaļa beigām Džons Karlsons panāca izlīdzinājumu.

Trešajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās, tādējādi uzvarētājs pamatlaikā netika noskaidrots. Pagarinājumā pēc nospēlētām divarpus minūtēm Patriks Hornkvists guva uzvaras vārtus mājinieku labā, tādējādi palīdzot Penguins komandai spert soli Austrumu konferences fināla virzienā.

Otrā Austrumu konferences pusfinālā Tampabejas Lightning ar rezultātu 2-1 ir vadībā pret Ņujorkas Islanders. Savukārt Rietumos Sentluisas Blues ar 2-1 ir vadībā pret Dalasas Stars, kamēr Sanhosē Sharks ar tādu pašu rezultātu atrodas priekšā Nešvilas Predators.