Merzļikins atvaira 40 metienus, taču sērijā jau 1-3

Šveices čempionāta finālā latvieša hokejista Elvja Merzļikina pārstāvētā Lugano viesos ar 1:2 pagarinājumā piekapās Bern vienībai. Latviešu vārtsargs aizvadīja lielisku spēli un atvairīja 40 no 42 metieniem. Sērijā Lugano ir iedzinējos ar 1-3.

Mača 17. minūtē Lugano izvirzīja vadībā amerikāņu leģionārs Tims Steipltons, taču četras minūtes pirms pamatlaika beigām Simons Mozers pirmo reizi mačā pārspēja Merzļikinu un izrāva neizšķirtu. Pagarinājumā latvietim nācās kapitulēt otro reizi un piedzīvot sāpīgu neveiksmi. Bern hokejistiem uzvaras vārtus guva Konakers.

Līdz ar Šveices čempionāta fināla sasniegšanu Lugano nodrošinājusi sev dalību nākamās sezonas IIHF Čempionu līgas grupu turnīrā. Pusfinālā Lugano ar 4-2 uzveica Ženēvas Servette, bet Bern ar 4-1 pārspēja Davos komandu.