Latvijas hokeja čempionāta finālā spēlēs Liepāja un Kurbads

Trešdien izšķirošās uzvaras savās pusfināla sērijās svinēja HK Liepāja un HK Kurbads, ar vienādu 4:1 uzvarot attiecīgi HK Prizma un pagājušās sezonas čempionus HK Mogo.

HK Mogo Latvijas čempionāta ceturtajā pusfināla sērijas spēlē ar 1:4 zaudēja HK Kurbads hokejistiem, līdz ar to arī visā sērijā piekāpjoties ar 1-3.

Arī otrajā mačā Vidzemes ledus hallē pirmie vadībā izvirzījās mājnieki – Eduarda Ivanova noraidījumu izmantoja Pauls Zvirbulis. Otrās trešdaļas sākumā Mogo aizsargs Sergejs Teluškins panāca izlīdzinājumu 1:1. Tomēr jau pēc četrām minūtēm Aleksandrs Kerčs atkal vadībā izvirzīja ogrēniešus. Trešajā periodā Kurbads hokejisti Jānis Straupe un Toms Bluks guva vēl divus vārtus, izcīnot uzvaru ar 4:1, visā sērijā svinot panākumu ar 3-1.

Otrajā pusfinālā regulārā čempionāta uzvarētāji HK Liepāja izbraukumā ar 4:1 apspēlēja HK Prizma, pusfināla sērijā svinot uzvaru ar 3-1. Liepājniekiem vārtus guva Aldis Āboltiņš, Martins Lavrovs, Edgars Beizaks un Romāns Ņekļudovs, bet Prizma rindās vienīgo reizi precīzs bija Eduards Hugo Jansons.

Līdz ar to Latvijas čempionāta fnālā trešo gadu pēc kārtas spēlēs HK Kurbads, kuru pretinieki šoreiz būs HK Liepāja, bet HK Mogo un HK Prizma cīnīsies par 3.vietu.