Krievijas U20 hokeja izlases kapteinim par īpaši rupju rīcību piešķir divu spēļu diskvalifikāciju

0 komentāri

Šīs sezonas Krievijas U20 hokeja valstsvienības kapteinis Vladislavs Kameņevs saņēmis divu spēļu diskvalifikāciju par nesportisku uzvedību gadu mijā notikušā pasaules čempionāta finālspēles laikā, kas noslēdzās pat ar spēles amatpersonas savainošanu.

Decembra beigās un janvāra sākumā Helsinkos notikušajā finālspēlē Krievija tikās ar vietējo Somijas izlasi, un trīs minūtes pirms pamatlaika beigām mājinieki izvirzījās vadībā ar 3:2. Kameņevs devās pie tiesnešiem strīdēties, jo Krievijas puse uzskatīja, ka vārtu guvums nebija jāieskaita. Kaut tiesneši aicināja Krievijas izlases kapteini doties atpakaļ uz rezervistu soliņu, viņš turpināja strīdēties un nopelnīja desmit minūšu noraidījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr, dodoties uz noraidīto soliņu, Kameņevs iesita pa to tik spēcīgi, ka salauza savu nūju. Turpinājumā viņš, ieejot noraidīto būdiņā, vēlreiz sita nūjas pārpalikumus pret durvīm un traumēja roku spēles darbiniekam, kurš centās tās aizvērt.

VIDEO: Kameņeva rupjās darbības

Kaut Krievijas izlasei nebija atlicis daudz laika, tā pamatlaika izskaņā panāca izlīdzinājumu 3:3, tomēr pagarinājumā tāpat piedzīvoja zaudējumu, kad vārtus iemeta Kasperi Kapanens.

Noklausīšanās laikā Krievijas puse pauda, ka komandas kapteinim ir “pieņemts un ierasts” ar tiesnešiem diskutēt, kāpēc netiek veikta video atkārtojuma noskatīšanās, tāpēc desmit minūšu noraidījums esot nepamatots. To gan noraidīja Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF), uzsverot, ka spēlētāja uzvedība bija nepamatota. “Kā komandas kapteinim viņam jāuzvedas priekšzīmīgi,” pauž IIHF. Kameņevs apelāciju varēs iesniegt Sporta arbitrāžas tiesā (CAS).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas