HK Kurbads ar pārliecinošu uzvaru viesos neļāva HK Liepāja hokejistiem tikt pie izšķirošā panākuma Latvijas hokeja virslīgas finālsērijā, pagarinot sēriju par zelta medaļām vēl vismaz par vienu spēli. Kurbads guva panākumu ar 5:1 (2:0, 2:1, 1:0), taču sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām joprojām ar 3-2 vadībā ir Liepāja.

Ogres komanda spēli sāka ļoti apņēmīgi un cīņas desmitajā minūtē Emīls Potāpovs, kurš ir jaunākais Kurbada komandas spēlētājs un iepriekšējos sērijas mačos nebija piedalījies, no tuvas distances atklāja rezultātu. Savukārt tuvojoties pirmā perioda beigām liepājnieki nogulēja pieredzējušā Aleksandra Macijevska izrāvienu uz vārtiem, kurš pēc precīzas Toma Hartmaņa piespēles vienatnē izrēķinājās ar Liepājas vārtsargu Vadimu Miščuku.

Viesi turpināja dominēt arī otrajā trešdaļā, jo vispirms Aleksandrs Kerčs juniors ar precīzu metienu tālajā stūrī pārsvaru trīskāršoja, bet vēl pēc trīs minūtēm Edgars Adamovičs guva arī ceturtos vārtos. Līdz otrajam pārtraukumam liepājnieki pēc Romāna Ņekļudova metiena vienu ripu atspēlēja, taču panākt pretiniekus nespēja.

Trešā perioda vidū laukumā izcēlās asumi, kad par kautiņu līdz mača beigām tika noraidīts Liepājas kapteinis Dmitrijs Korņilovs, kurš ļoti emocionāli centās izskaidroties ar pretiniekiem. Tāpat spēle noslēdzās Kurbada hokejistam Viktoram Jasjonim. Mača izskaņā viesi iemeta arī piektos vārtus, precīzi metot Jānim Straupem. Sērijas sestā spēle ceturtdien notiks Kurbada laukumā Ogrē.