Fāzels būs vienīgais kandidāts uz IIHF prezidenta amatu

0 komentāri

Ilggadējais vadītājs Renē Fāzels būs vienīgais kandidāts maijā gaidāmajās Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) prezidenta vēlēšanās.

Fāzels, kurš amatā ir kopš 1994. gada, tajā, visticamāk, tiks pārvēlēts 19.maijā Maskavā gaidāmajā organizācijas kongresā. Janvārī no iespējas kandidēt uz IIHF prezidenta amatu atteicās bijušais Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) vadītājs Aleksandrs Medvedevs, secinot, ka nav jēgas iesaistīties sacensībā, jo Fāzelam jau tagad ir ciešas attiecības ar Krieviju. Krievijas sporta ministrs Vitālijs Mutko un Krievijas Hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks pauduši atbalstu šveicieša pārvēlēšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iepriekšējo reizi Fāzels amatā tika pārvēlēts 2012.gadā, un arī tad viņš bija vienīgais kandidāts. Fāzels 1994. gadā amatā nomainīja vācieti Ginteru Sabecki, kurš pirms tam organizāciju bija vadījis 19 gadus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas