Baznīcas ielā atklāj leģendārā trenera Viktora Tihonova goda plāksni

0 komentāri

Otrdien Rīgā, Baznīcas ielā, pie nama, kurā dzīvojis leģendārais Rīgas Dinamo, Maskavas CSKA un PSRS izlases treneris Viktors Tihonovs, tika atklāta goda plāksne.

Par Rīgas Dinamo treneri Viktors Tihonovs kļuva 1968. gadā, piecu gadu laikā aizvedot komandu no PSRS Trešās divīzijas līdz Augstākajai līgai. Rīgā Tihonovs strādāja līdz 1977. gadam, kad kļuva par Maskavas CSKA un PSRS izlases galveno treneri. Tihonova vadībā PSRS, NVS un Krievijas izlases trīs reizes kļuva par olimpiskajiem čempioniem un izcīnīja deviņus pasaules čempionu titulus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas