Kurbads hokejisti ar 6:5 pagarinājumā pārspēj Ogre/Sāga 97 un iekļūst pusfinālā

Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā HK Kurbads hokejisti ar 6:5 pagarinājumā pārspēja Ogre/Sāga 97 un iekļuva pusfinālā, kur tiksies ar HK Liepāja.

Kurbads hokejisti izbraukumā ar 6:5 pagarinājumā pārspēja Ogre/Sāga 97. Mača ceturtajā minūtē Kurbads vienību vadībā izvirzīja Aleksejs Širokovs, taču pirmā perioda vidusdaļā divu minūšu laikā tika gūti trīs vārti, kad precīzi bija Ogre/Sāga 97 hokejisti Roberts Baranovskis un Emīls Potāpovs, savukārt Kurbada labā vārtus guva Mārcis Zembergs. 21 sekundi pirms pirmās trešdaļas beigām Kurbadu no jauna vadībā izvirzīja Aleksandrs Macijevskis.

Otrā perioda devītajā minūtē savus otros vārtus spēlē guva Emīls Potāpovs, panākot neizšķirtu 3:3, taču pēc dažām minūtēm precīzs bija Jānis Straupe, kurš atkal izvirzīja vadībā Kurbads komandu.

Trešā perioda trešajā minūtē precīzs bija Ēriks Žohovs, kurš izlīdzināja rezultātu, taču 13.minūtē vadību Kurbadam sagādāja Gatis Gricinskis, kurš panāca 5:4. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas mazāk kā trīs minūtes, savus trešos vārtus spēlē guva Emīls Potapovs, panākot 5:5. Atlikušajā laikā komandām vārtus neizdevās gūt un bija jāspēlē desmit minūšu papildlaiks.

Nepilnas divas minūtes pirms papildlaika beigām par spēles laika vilcināšanu soda metienu uz saviem vārtiem nopelnīja Ogre/Sāga 97 vārtsargs Maksims Rešetņikovs. Sekojošo bullīti devās izpildīt Kurbada spēlētājs Edgars Brancis, kurš bija precīzs un nodrošināja savai komandai uzvaru ar 6:5.

Rezultatīvākie uzvarētāju rindās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli bija Aleksandrs Macijevskis un Jānis Straupe. Savukārt Ogre/Sāga 97 rindās rezultatīvākais bija Emīls Potāpovs, kuram trīs gūti vārti.

Sērijā līdz trim uzvarām ar 3-0 triumfēja Kurbads vienība, kas pusfinālā tiksies ar Liepājas komandu.