Ķēniņam trīs spēka paņēmieni zaudējumā NHL mačā pret Bruins

Latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš sestdien Nacionālās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē izcēlās ar trim spēka paņēmieniem, taču nespēja glābt savu pārstāvēto komandu Vankūveras Canucks no zaudējuma otrajā spēlē pēc kārtas.

Canucks savā laukumā ar 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) pārliecinoši piekāpās Bostonas Bruins hokejistiem. Jau pirmajās septiņās spēles minūtēs Bruins izvirzījās vadībā ar 2:0, vārtus gūstot Bredam Maršānam un Torijam Krugam. Turpinājumā mājinieki nespēja atspēlēties, bet Bruins vēl katrā periodā guva pa vieniem vārtiem, izceļoties Lendonam Feraro un Taileram Rendelam.

Ķēniņš savā otrajā NHL mačā šosezon laukumā pavadīja tieši 12 minūtes, kā laikā vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un vienreiz bloķēja pretinieku mesto ripu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ķēniņš hokeja augstākajā līgā atgriezās ceturtdien mačā pret Dalasas Stars, kurā izcēlās ar negatīvu lietderības koeficientu, neglābjot Canucks no zaudējuma ar 2:4. Zīmīgi, ka šajā duelī Ķēniņš veica sešus spēka paņēmienus.