Ķēniņam rezultatīva piespēle Canucks uzvarā pār Maple Leafs

Ar rezultatīvu piespēli Nacionālās Hokeja līgas regulārā čempionāta mačā sestdien izcēlās latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, palīdzot viņa pārstāvētajai Vankūveras Canucks komandai savā laukumā ar 4:1 pieveikt Toronto Maple Leafs.

Pirmajā trešdaļā Canucks vienību vadībā izvirzīja Kriss Higins, taču dueļa 27.minūtē Vankūveras hokejisti pamanījās gūt pat divus vārtus – vispirms izcēlās Dereks Dorsē, bet aptuveni pusminūti vēlāk trešo ripu viesu vārtos raidīja Janiks Hansens, rezultatīvu piespēli cīņā pie vārtiem izpildot viņa maiņas partnerim Ķēniņam. Noslēdzošajā trešdaļā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, taču cīņas liktenis jau bija izšķirts.

Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja desmit minūtes un 33 sekundes, veicot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un izpildot vienu spēka paņēmienu. Latvietis dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Kārtējo zaudējumu tikmēr piedzīvojusi bez savainotā Girgensona spēlējošā Bufalo Sabres komanda, kas savu skatītāju priekšā ar 0:2 piekāpās Ņujorkas Rangers priekšā.

Šajā cīņā Rangers komandas vārtsargs Makenzijs Skepskis savā otrajā NHL spēlē pirmo reizi atstāja savus vārtus neieņemtus, tiekot galā ar visiem 20 Sabres hokejistu metieniem.

Girgensons turpina atlabt no savainojuma, bet vēl joprojām nav skaidrs, vai viņš varēs atgriezties laukumā šajā sezonā. Latvietis nav spēlējis kopš 24.februāra.