Ķēniņam kautiņš un uzvara AHL čempionāta spēlē

Latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš svētdien izcēlās ar kautiņu Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā, bet viņa pārstāvētā Jūtikas Comets izcīnīja uzvaru. Comets izbraukumā ar 5:3 (2:1, 1:1, 2:1) uzvarēja Providensas Bruins vienību.

Šajā mačā abas komandas kopumā izcēlās ar 46 soda minūtēm, bet Ķēniņš ar Bruins uzbrucēju Braienu Ferlinu izkāvās otrās trešdaļas sākumā. Pirms tam Ferlins bija rupji nospēlējis pret latvieša komandas biedru. Ķēniņš šajā mačā veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja piecas soda minūtes un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Sezonas pirmo pusi ne pārāk labi aizvadījušais Latvijas hokejists, kuram vairākos mačos laukumā neļāva doties arī savainojumi, šosezon AHL čempionātā Comets sastāvā 27 spēlēs guvis trīs vārtus un veicis 13 rezultatīvas piespēles, nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +2. Vēl sešas spēles Ķēniņš ir aizvadījis Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Vankūveras Canucks rindās, taču pie rezultativitātes punktiem viņš tur netika.