Ķēniņam gūti vārti, Gudļevskim otrās zvaigznes tituls AHL čempionāta spēlēs

Latvijas hokejists Ronalds Ķēniņš sestdien guva vārtus Amerikas Hokeja līgas  čempionāta spēlē, palīdzot Jūtikas Comets vienībai tikt pie panākuma, bet Kristers Gudļevskis ar teicamu sniegumu vārtos kaldināja Sirakjūsas Crunch komandas uzvaru, tiekot atzīts par spēles otro zvaigzni.

Ķēniņš ar precīzu metienu palīdzēja Comets komandai viesos ar 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) pārspēt Bingemtonas Senators. Latvijas hokejists otrā perioda sākumā panāca 2:0 Comets labā, gūstot savus ceturtos vārtus sezonā. Ķēniņš izdarīja četrus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1. Šosezon Ķēniņš AHL čempionātā 33 spēlēs ir guvis četrus vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Gudļevskis atvairīja 39 no 40 pretinieku metieniem, bet Crunch mājās ar 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) uzvarēja Ročesteras Americans komandu. Latviešu vārtsargs tika atzīts par spēles otro zvaigzni. Vienīgo ripu viņš ielaida otrā perioda beigās, bet tobrīd Crunch jau bija vadībā ar 3:0.

Šosezon Gudļevskis 35 spēlēs ir izcīnījis 14 uzvaras, atvairot 90,8% metienu un vidēji mačā ielaižot 2,81 ripu.