Ķēniņam ceturtie NHL vārti Canucks uzvarā pār Coyotes

1 komentārs

Ceturtos vārtus savā Nacionālās Hokeja līgas karjerā ceturtdien guva latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, palīdzot Vankūveras Canucks komandai regulārās sezonas priekšpēdējā mačā savā laukumā ar 5:0 pārliecinoši pieveikt Arizonas Coyotes vienību.

Ķēniņš izcēlās otrās trešdaļas septītajā minūtē, kad bija pirmais pie pretinieku vārtsarga atsistas ripas, panākot 2:0 mājinieku labā. Šis Ķēniņam bija pirmais vārtu guvums 22 spēlēs un pirmais punkts 11 maču laikā.

Divus vārtus guva Canucks hokejists Janiks Vēbers, bet par cīņas labāko spēlētāju tika nosaukts vārtsargs Edijs Laks, kurš atvairīja visus 28 pretinieku metienus.

Ķēniņš nospēlēja 13 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Kā zināms, Canucks komanda jau pirms šīs spēles bija garantējusi dalību Stenlija kausa izcīņā, bet tagad tā arī pietuvojusies mājas spēļu priekšrocību iegūšanai pirmajā kārtā – pirms pēdējās spēles tā par punktu apsteidz Kalgari Flames vienību, kas ceturtdien ar 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) uzveica Losandželosas Kings, turklāt tas nozīmēja, ka pirmoreiz kopš 2007.gada līdzšinējie čempioni, kas šosezon ir Kings, nav sasnieguši izslēgšanas turnīru.