Ķēniņam četri metieni un trīs spēka paņēmieni mačā ar Dalasas Stars

Zaudējumu Nacionālās Hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē sestdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda, kas savā laukumā ar 3:4 pagarinājumā piekāpās Dalasas Stars.

Kaut cīņas gaitā Canucks spēja iegūt vadību ar 2:1, trešajā trešdaļā jau Stars panāca 3:2 savā labā. Izlīdzinājumu 3:3 čehs Radims Vrbata panāca vien pusotru minūti pirms pamatlaika beigām, bet uzvaru viesi izrāva papildlaika pēdējā minūtē, pretuzbrukumā izceļoties Džonam Klingbergam.

Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja tieši 11 minūtes, izceļoties ar četriem metieniem pa vārtiem un trim spēka paņēmieniem. Latvietis šo dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vēl vienu zaudējumu sestdien piedzīvoja pašlaik savainotā latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda, kas ar 3:5 izbraukumā piekāpās Kolorādo Avalanche.

Pirmajās divās trešdaļās Avalanche iemeta kopā četras ripas, praktiski noskaidrojot uzvarētāju. Kaut noslēdzošajā divdesmitminūtē Sabres atbildēja ar trim precīziem raidījumiem, divreiz izceļoties Andrejam Mesārošam, iesaistīties cīņā par uzvaru viesi nespēja.

Par cīņas spožāko zvaigzni tika atzīts Avakanche komandu pārstāvošais Mets Dušeins, kurš guva vienus vārtus un izpildīja divas rezultatīvas piespēles. Tikmēr pieredzējušais Džeroms Iginla izpildīja trīs rezultatīvas piespēles un ar 1222 punktiem pakāpās uz 40.vietu līgas visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.