Ķēniņam četri metieni un aktīva spēka spēle Canucks neveiksmē pret Coyotes

Latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš NHL regulārā čempionāta spēlē izcēlies ar četriem metieniem pa pretinieku vārtiem un četriem spēka paņēmieniem, taču tas nelīdzēja viņa pārstāvētajai Vankūveras Canucks vienībai izcīnīt uzvaru. Canucks otrdien savā laukumā ar 2:3 piekāpās Arizonas Coyotes komandai.

Ronalds Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 22 sekundes, izceļoties ar četriem metieniem pa pretinieku vārtiem un četriem spēka paņēmieniem. Šosezon latvietis laukumā bijis sešos NHL mačos, ar rezultativitātes punktiem neizceļoties.

Mača rezultātu atklāja vien otrās trešdaļas septītajā minūtē, kad 1:0 Coyotes labā panāca aizvadītās nedēļas otrā spožākā zvaigzne uzbrucējs Šeins Douns. Turpinājumā vairākuma izspēli realizēja mājinieki, bet ar vārtu guvumu izcēlās un neizšķirtu panāca Bo Horvats. Tiesa, Canucks prieki nebija ilgi, jo 19 sekundes vēlāk atkal vadībā izvirzījās Coyotes, kad savus pirmos vārtus NHL karjerā guva Lorēns Dofēns.

Trešā perioda sākumā Coyotes guva vēl vienus vārtus, kad 3:1 vairākumā panāca Douns. Trīs ar pusi minūtes vēlāk Canucks vienus vārtus atguva, kad ar precīzu metienu izcēlās Daniels Sedīns, taču panākt neizšķirtu neizdevās. Par mača pirmo zvaigzni kļuva Douns, bet otrās spožākās zvaigznes gods tika Sedīnam.