Ķēniņa Vankūveras Canucks pieveic NHL čempioni Kings

Pie uzvaras Nacionālās Hokeja līgas regulārā čempionāta mačā sestdien tikusi latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras Canucks, kas izbraukumā ar 4:1 pārspēja pašreizējo Stenlija kausa glabātāju Losandželosas Kings.

Mača rezultātu atklāja mājinieki no Losandželosas, kuriem otrā perioda 24. sekundē izcēlās slovāku uzbrucējs Marians Gaboriks. Tiesa, turpinājums Kings komandai vairs nebija tik veiksmīgs, jo Canucks hokejisti pamatlaika atlikušajā daļā guva četrus bezatbildes vārtus, kas viesiem ļāva tikt pie svarīgas uzvaras.

Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 34 sekundes, veica trīs metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Zaudējumu tikmēr cietusi joprojām bez savainotā Zemgus Girgensona spēlējošā Sabres, kas izbraukumā ar 0:3 atzina Nešvilas Predators pārākumu. Savu ceturto “sauso” spēli šosezon aizvadīja Predators vārtsargs soms Peka Rinne, kurš tika galā ar visiem 24 Bufalo kluba metieniem.