Ķēniņa Vankūveras Canucks ar 2:6 piekāpjas Kolumbusas Blue Jackets

Sešus vārtus pēc kārtas Nacionālās Hokeja līgas regulārā čempionāta cīņā ceturtdien ielaida latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras Cancuks komanda, kas savu skatītāju klātbūtnē ar 2:6 piekāpās Kolumbusas Blue Jackets.

Pirmajā trešdaļā nevienai no komandām gūt vārtus neizdevās, bet otrās trešdaļas sākumā pēc Ķēniņa maiņas partnera Bo Horvarta, kā arī Dāniela Sedīna raidījumiem Canucks izvirzījās vadībā ar 2:0. Tomēr turpinājumā Blue Jackets veica sešus precīzus metienus pēc kārtas, priecājoties par uzvaru. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās austrietis Marko Dano.

Ķēniņš šajā duelī laukumā pavadīja 15 minūtes un 26 sekundes, kas ir ilgākais spēles laiks viņa līdzšinējā NHL karjerā, izceļoties ar četriem metieniem pa vārtiem un pamanoties tikt pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Kaut Blue Jackets komanda ir viena no Austrumu konferences pastarītēm, pēdējās piecās spēlēs tā guvusi sešas uzvaras.