Hokeja Virslīgas jubilejas sezonā startēs septiņi klubi

0 komentāri

Latvijas Hokeja federācija šodien pie apaļā galda pulcēja Virslīgas, 1. līgas, gan bērnu un jauniešu hokeja komandu un klubu pārstāvjus, lai iezīmētu jauno 2015./2016. gada sezonu.

Savu gatavību startēt 80. Latvijas hokeja Virslīgas čempionātā ir izteikušas septiņas komandas: HK Mogo, HK Kurbads, HK Liepāja, HK Zemgale/LLU, HS Rīga/Prizma, HASC Jūrmala un HS Rīga, kuras piecos riņķos aizvadīs 30 regulārās sezonas spēles. Pēc LHF reglamenta izslēgšanas spēlēs piedalīsies sešas labākās regulārās sezonas komandas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt 1. līgas čempionātā piedalīsies astoņas komandas: HS Rīga, Valmiera HK/BSS, HK Liepāja Juniors, HK Prizma/Pārdaugava, Venta 2002, Daugavpils/LDz Cargo un Ogre, kuras 4 riņķos aizvadīs 28 regulārās sezonas spēles. Izslēgšanas spēlēs piedalīsies četras labākās regulārās sezonas komandas.

Kluba pārstāvji tika informēti, ka līdz 28. augustam visiem klubiem, kuri ir gatavi startēt 2015./2016. gada sezonas Virslīgas un 1. līgas čempionātā ir jāiesniedz komandas vārdiskais pieteikums.

Tāpat sapulcē tika informēts, ka atsaukt un pieteikt spēlētājus būs iespējams līdz 2016. gada 15. februārim. Pēc 15. februāra Virslīgas un 1. līgas komandās pieteikto spēlētāju kopskaits nedrīkstēs pārsniegt 30 hokejistus, neatkarīgi no viņu vecuma.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas