Viktorijas sportrets: pirmā spēle, pirmais punkts!

1 komentārs

Latvijas hokeja valstsvienība pirmajā pasaules čempionāta spēlē piektdien pamatlaikā atņēma punktu spēcīgajai Zviedrijas valstsvienībai, tomēr pagarinājumā piedzīvoja neveiksmi.

Latvijas izlase zaudēja ar rezultātu 1:2! Pirmā spēle un, diemžēl, pirmais zaudējums!

Par pirmās iemestās hokeja ripas, tā teikt, autoru, kļuva zviedrs imijs Ēriksons. Jau trešajā spēles minūtē Ēriksons kā Zviedrijas izlases kapteinis parādīja raksturiņu. Taču Kristaps Sotnieks spēles 53. minūtē izlīdzināja rezultātu, liekot saprast, ka cīņa notiks līdz galam un neviens negrasās atslābt. Tā arī abas komandas aizspēlējās līdz papildlaikam, kurā par lielu nožēlu Latvijas izlasei, pretinieku komandas uzbrucējs Gustavs Nīkvists noslēdza spēli ar precīzu metienu Merzļikina virzienā. Ripa vārtos un rezultāts 1:2 !!!

Bet, manuprāt, nevajag nokārt degunu! Cīņa bija patiesi spraiga un latvieši parādīja, ka ir noskaņoti kārtīgai spēlei.  Kā arī neaizmirsīsim, ka šodien mūs sagaida vēl viena intrigas pārpildīta spēle – Latvija pret Čehiju! Sagatavojiet fanu kreklus, Latvijas karogus un taupiet balsi vakaram!