Viktorijas sportrets: Latvija atņem punktu spēcīgajai Čehijai!

Latvijas hokeja valstsvienība otrajā pasaules čempionāta spēlē ar 3:4 sestdien piekāpās spēcīgajai Čehijai, tādējādi arī otrajā mačā tiekot pie viena punkta.

Sestdienas vakarā Maskavā VTB Ledus pils arēnā Latvijas izlase turpināja cīņu Pasaules čempionātā hokejā. Ja piektdien asā spēlē Latvija piekāpās Zviedrijas izlasei papildlaikā, tad sestdienas mačā mūsu hokejisti atzina pretinieku pārākumu bullīšos.

Mačs Latvijas izlasei sākās ar aukstu dušu – jau ceturtajā minūtē Tomāšs Plekanecs atklāja rezultātu. Nepaspēja mūsu puiši attapties, kā Plekanecs guva jau otrus vārtus! Taču otrā perioda 36. minūtē Roberts Bukarts parādīja pretiniekiem, ka latvieši negrasās tik viegli padoties. Rezultāts 1:2 !!! Tā turpinot, 49. minūtē Zemgus Girgensons izlīdzināja rezultātu – 2:2! Ar šādu noskaņojumu 58. minūtē Miķelis Rēdlihs raidīja ripu vārtos, panākot rezultātu 3:2. Taču arī čehi neatslāba, un Mihals Ržepīks izlīdzināja rezultātu – 3:3! Diemžēl bullīšos Čehijas izlase izrādījās pārāka. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:4!

Taču labās ziņās ir šādas – Latvijas izlase cīnījās kā lauvas un atņēma punktu Čehijai! Pat bail iedomāties, kas notiks uz ledus 9. maijā, kad Latvija mērosies spēkiem ar spēcīgo Krievijas izlasi!