VIDEO: kā izskatījās arēna PČ hokeja mačā starp Latviju un Krieviju

0 komentāri

Bez Tabu korespondente Baiba Runce atrodas hokeja karstākajā punktā – pasaules čempionātā hokejā Maskavā, lai pavēstītu par spilgtākajiem šā sporta veida notikumiem un aktuālākajiem jaunumiem. 

Pirmdien, 9. maijā, notiekošā hokeja spēle starp Latvijas un Krievijas izlasēm nelīdzinājās abām iepriekšējām ne tikai rezultāta ziņā. Arēnas apmeklētāji drīzāk paši uzsvēra uzvaras dienas svinības, nevis sporta sacensības. Par krievu svinamo dienu regulāri atgādināja balss skaļrunī, uzraksti uz tablo un uz krēsliem novietotie plakāti. Pēc spēles Bez Tabu korespondente Baiba Runce devās Maskavas ielās, lai pavērotu, kā tad Krievijā tiek svinēti šie svētki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas