Uzzini, kādos apstākļos Prāgā dzīvo Latvijas hokejisti

1 komentārs

Līdzjutējiem hokeja laikā ir grūti – viņiem jāpārdzīvo, jāatbalsta, jātērē nervu šūnas un nereti dzirdēts, ka spēlētājiem vieglāk, jo viņi iet laukumā uz ledus un kreņķēties nav laika. Laiks un vieta domām ir pirms un pēc spēlēm atvēlētā dzīvesvietā. Gadu no gada dzirdēts, ka gultas par īsu, par šauru, ēdiens ne tāds. Tieši tādēļ ikvienu interesē, vai šoreiz sniegumu laukumā jelkā varētu ietekmēt dzīves apstākļi.

Viesnīca, kurā dzīvo Latvijas izlases hokejisti, izceļas ar ārkārtīgi stingriem drošības noteikumiem, un nelūgti viesi tajā tikt nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Četru zvaigžņu viesnīcā, kas atrodas 10 minūšu gājienā no Prāgas O2 arēnas, uzturas ne tikai Latvijas izlase.

”Čehi te nedzīvo, tā visi, kanādieši, zviedri, austrieši. Apsardze te ir diezgan nopietna, ja neieliek savu kartīti, tad augšā uz numuriņu nevar tikt,” stāsta Latvijas izlases hokejists Rodrigo Ābols.

Rodrigo Ābols dzīvo vienā numuriņā ar komandas biedru Ņikitu Jevpalovu. Abiem puišiem nākas dalīt arī vienu gultu, taču, kā norāda abi hokejisti, izgulēties varot tīri labi, izņemot reizes, kad Ņikita pārāk skaļi krāc.

Šobrīd gan Ņikita ir devies mājās, viņam čempionāts beidzies, tā arī neiesācies, un tas tikai nozīmē, ka mierīgākas naktis spēlētājam Rodrigo Ābolam, nav jāapklusina kolēģa krākšana.

Vairāk skaties pievienotajā video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • kruta
    +1

    kruta

    Vienig pasi tur biku aizirsusi.

    11.05.2015 11:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas