Uzzini, kā paiet hokeja komentētāju ikdiena Prāgas O2 arēnā

0 komentāri

Latvijas izlasei gan hokejs beidzies, bet, lai šeit mājās palicējiem būtu tā lieliskā iespēja elpot hokeja elpu, tur Prāgā TV3 raidījuma Bez Tabu žurnālisti ir sarūpējuši aizkulišu stāstu. Skaidrs, ka O2 arēna Prāgā visu šo laiku dzīvo hokeja ritmā. Uzzini, kāds tas ir aizkadra cilvēkiem.

Ne tikai hokejistiem, bet arī hokeja žurnālistiem un komentētājiem ikdiena pasaules čempionāta laikā paiet saspringtā gaisotnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Hokeja komentētajiem, lai nokļūtu O2 arēnas preses centrā, katru dienu vairākas reizes jāpārvar 107 pakāpienu kāpnes.

Pieredzējušais hokeja žurnālists Jānis Matulis stāsta, ka darbu atvieglojot tas, ka daudz kas ir ”na haļavu”. ”Mums dod kafiju, ūdeni, augļus, saldumus.”

Kā paši komentētāji norāda, ka zaudētās spēles komentēt ir visgrūtāk.

Vairāk par aizkulišu darbu skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas