Urrā! LHF faniem organizē bezmaksas autobusu uz PČ hokejā

0 komentāri

Arī šogad Latvijas Hokeja federācija (LHF) uzticīgākajiem un izturīgākajiem hokeja faniem segs ceļa izdevumus braucienam ar autobusu uz četrām pasaules čempionāta spēlēm Krievijas galvaspilsētā Maskavā.

LHF sedz ceļa izmaksas – braucienu ar autobusu uz Maskavu un atpakaļ (no 8. līdz 15.maijam). Izdevumi par naktsmītnēm, Krievijas vīzām un spēļu biļetēm gan gulstas uz pašu līdzjutēju pleciem.

Priekšroka tiks dota tiem hokeja izlases līdzjutējiem, kuri Latvijas hokeja valstsvienību čempionātos ar savu klātbūtni atbalstījuši jau daudzus gadus. Taču, lai izvairītos no cilvēkiem, kuri piesakās, bet neierodas, tādējādi ”atstājot aiz borta” citus, pieteikšanās brīdī būs jāiemaksā drošības nauda 50 eiro apmērā vai arī jāveic biļešu iegāde, viesnīcu rezervācija vai arī jākārto vīza pie tūrisma operatora Travel Art.

“Šogad jaunā galvenā trenera Leonīda Beresņeva vadībā tiek veidota vienota, mērķtiecīga un kaujas spējīga komanda, kas var patīkami pārsteigt ne tikai mūs, bet visu pasaules hokeja sabiedrību. Esmu pārliecināts, ka hokeja fanu atbalsts, līdzīgi kā Minskā un Prāgā, arī gaidāmajā pasaules čempionātā Maskavā būs tieši tas, kas ļaus mūsu hokejistiem noticēt, ka varam sasniegt augstus mērķus,” saka LHF prezidents Kirovs Lipmans.

Pieteikties braucienam, kā arī iegūt papildu informāciju var Travel Art birojā Rīgā, Graudu ielā 68, A korpusā. Tāpat var zvanīt pa tālruni: 27717555 vai rakstīt uz e-pastu: sports@travelart.lv. Pieteikties braucienam var arī hokeja fanu klubos.

Pasaules čempionāts no 6. līdz 22. maijam risināsies Krievijas pilsētās Maskavā un Sanktpēterburgā. Latvija spēlēs Maskavas grupā, samērojot spēkus ar Krieviju, Zviedriju, Čehiju, Šveici, Norvēģiju, Dāniju un Kazahstānu. Latvijas izlase augstākajā divīzijā būs pārstāvēta jau divdesmito gadu pēc kārtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas